Välkommen att besöka oss i våra nyrenoverade lokaler vid Solna strand

Här hittar du oss

Våra medarbetare

Patrik Hildingstam

VD

patrik@3pr.se

08 564 616 02

Olle Ljungqvist

Ansvarig för Sälj

olle@3pr.se

08 564 616 16

Carina Björkegren

Sälj

carina@3pr.se

08 564 616 24

Jack Voldstad

Sälj

jack@3pr.se

08 564 616 07

Lotta Lundell Voldstad

Sälj

lotta@3pr.se

08 564 616 09

Marie Petrelius

Sälj

marie@3pr.se

08 564 616 03

Pia Aronsson

Sälj

pia@3pr.se

08 564 616 14

Carin Nord Narbom

Ansvarig för Support

carin@3pr.se

08 564 616 11

Zandra Hamming

Support

zandra@3pr.se

08 564 616 08

Catarina Hildingstam

Ekonomi

catarina@3pr.se

08 564 616 10

Susan Gundén

Design

susan@3pr.se

08 564 616 22

Mats Eurenius

Ansvarig för Inköp och CSR

mats@3pr.se

08 564 616 04

Madeleine Gyllenhammar

Inköp

madeleine@3pr.se

08 564 616 15

Magdalena Morris

Inköp

magdalena@3pr.se

08 564 616 18

Stefan Wuscha

Inköp

stefan@3pr.se

08 564 616 23

Peter Frisk

Ansvarig för Lager

lagret@3pr.se

08 564 616 20

Pierre Sjöblom

Lager

lagret@3pr.se

08 564 616 20