Hitta till oss

Välkommen att besöka oss i våra nyrenoverade lokaler vid Solna strand

Här hittar du oss

Våra medarbetare

Patrik Hildingstam

VD

patrik@3pr.se

08 564 616 02

Olle Ljungqvist

Ansvarig för Sälj

olle@3pr.se

08 564 616 16

Carina Björkegren

Sälj

carina@3pr.se

08 564 616 24

Jack Voldstad

Sälj

jack@3pr.se

08 564 616 07

Lotta Voldstad

Sälj

lotta@3pr.se

08 564 616 09

Stefan Wuscha

Sälj

stefan@3pr.se

08 564 616 23

Carin Nord Narbom

Ansvarig för Innesälj / Design

carin@3pr.se

08 564 616 11

Zandra Hamming

Innesälj

zandra@3pr.se

08 564 616 08

Susan Gundén

Innesälj / Design

susan@3pr.se

08 564 616 22

Catarina Hildingstam

Ekonomi

catarina@3pr.se

08 564 616 10